
IKEA METOD / MAXIMERA(193.356.11), стояча шафа / витяжка з ящиками, білий/Askersund світлий попелястий малюнок
13 701 ₴
12 193,89 ₴
- Під замовлення
- Код: 193.356.11
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні зі світлими ясеневими фасадами ASKERSUND ваша кухня буде природною та динамічною.
Ящик MAXIMERA — це гладка та висувний ящик із вбудованими амортизаторами, тому закривається повільно, м’яко та безшумно.
Міцна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Фронтальна частина ящикаДСП, пластиковий поліпропілен, фольга, меламінова фольга, фольга, меламінова фольга
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
Протріть вологою тканиною.
Витріть насухо чистою тканиною.
Використовуючи відходи лісопиляння та брухт деревини в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева, а не лише стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Шафа для духовки/мийкиМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
деревне волокно, ми уникаємо використання викопних або вичерпних ресурсів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 39 кг |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, вис | 80 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Зола |
| Система, глибина | 60 см |
| Тип | Нижній шафа |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 12 193,89 ₴


