
IKEA METOD / MAXIMERA(393.356.34), стояча шафа / витяжка з ящиками, білий/забарвлений лерхітановим чорним
22 482 ₴
- Немає в наявності
- Код: 393.356.34
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Шухляда MAXIMERA — це гладка та повністю висувна шухляда з вбудованими амортизаторами, тому вона закривається повільно, м’яко та тихо.
Надійна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Фронтальна частина ящикаТвердий ясен, морилка, прозорий акриловий лак
ДВП, ясеневий шпон, морилка, прозорий акриловий лак
Ясеневий шпон, морилка, прозорий акриловий лак
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
Протріть тканиною м’яким миючим засобом.
Протріть чистою сухою тканиною.
Використовуючи у цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревину, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Шафа для духовки/мийкиМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
деревне волокно, ми уникаємо використання викопних або вичерпних ресурсів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 38 кг |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір, Зола |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, вис | 80 см |
| Матеріал | тверда деревина |
| Система, глибина | 60 см |
| Тип | Нижній шафа |
| Функція | Для побутової техніки |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 22 482 ₴



