
IKEA METOD / MAXIMERA(793.356.08), стояча шафа / витяжка з ящиками, білий/Veddinge білий
16 390 ₴
14 587,10 ₴
- Під замовлення
- Код: 793.356.08
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднуйте з VEDDINGE білі фасади з плавними чистими лініями для кухні зі світлою та просторою атмосферою.
Ящик MAXIMERA це гладка та повністю висувна шухляда з вбудованими амортизаторами, тому вона закривається повільно, м’яко та безшумно.
Надійна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Фронт ящикаДВП, лакований поліестер, Акрилова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластиковий край
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
сталь, пігментована епоксидна/поліефірна порошкова фарба
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова фольга, меламінова фольга
Wipe вологою тканиною.
Протріть чистою сухою тканиною.
Використовуючи в цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40 кг |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, вис | 80 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Система, глибина | 60 см |
| Тип | Нижній шафа |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 14 587,10 ₴



