
IKEA METOD / MAXIMERA(794.586.18), sza st n pł / szu / 2dr ko, білий/Ringhult світло-сірий
13 094 ₴
11 653,66 ₴
- Під замовлення
- Код: 794.586.18
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Двері зачиняються повільно, тихо та м'яко завдяки вбудованим амортизаторам.
Ящики, що повністю висуваються, забезпечують гарний огляд і доступ до вмісту.
Ящики на безшумних слайдах замикається
Двері закриваються автоматично
Надійна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Ящик/передня дверцятаДСП, фольга
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
Оцинкована сталь
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ацетальний матеріал
сталь
Поліпропілен
сталь, нікелеве покриття
ДВП, меламінова плівка, поліпропіленовий пластик, пластикова окантовка
ДСП, меламінова плівка, поліпропіленовий пластик, пластикова окантовка
Протріть вологою тканиною.
Протріть чистою сухою тканиною.
Передня шухляда / дверцята / духова шафа / під раковиною / шухляда, низька
Автор використовуючи відходи лісопильної промисловості та брухт деревини в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева, а не лише стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 88.0 см |
| Глибина | 61.8 см |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Високий глянець |
| Тип | Нижній шафа |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 11 653,66 ₴



