
IKEA METOD / MAXIMERA(793.356.46), стояча шафа / витяжка з ящиками, білий/Bodbyn сірий
17 228 ₴
- Немає в наявності
- Код: 793.356.46
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднуйте фасади BODBYN ніжно-сірого кольору зі скошеними краями, щоб створити традиційний вигляд із теплим і дружнім відчуттям.
Завдяки вбудованим амортизаторам двері зачиняються повільно, тихо і м'яко.
Ящики, що повністю висуваються, забезпечують гарний огляд і доступ до вмісту.
Ящики на безшумних слайдах замикається
Двері закриваються автоматично
Надійна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Фронт ящикаДВП, фарба поліуретан, Акрилова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластиковий край
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
сталь, пігментоване епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
ДВП, акрилова фарба
Протріть засобом для чищення м’якою тканиною.
Протріть чистою сухою тканиною.
Використовуючи в цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір |
| Висота | 88.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Тип | Нижній шафа |
| Функція | Для побутової техніки |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 80.0 см |
- Ціна: 17 228 ₴



