
IKEA METOD(094.626.28), висота шафи / мороз / 3др, білий/Voxtorp глянцевий/білий
19 976 ₴
17 778,64 ₴
- Під замовлення
- Код: 094.626.28
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднуйте глянцеві білі фасади VOXTORP із інтегрованими ручками для сучасного та просторого вигляду.
Відстань, яку ви можете налаштувати оскільки полиця регулюється.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Масивне житлове будівництво; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
ДверіДВП
Пластикова плівка (мін. . 70% перероблено)
Висока міцність меламіновий ламінат
Пластикова кромка
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, покриття нікель
нержавіюча сталь
Поліпропіленовий пластик
Int Потріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Протріть чистою сухою тканиною.
Двері
Ми уникаємо використання в цьому продукті сировини, викопного палива або вичерпного .
Використовуючи перероблений пластик у цьому продукті, ми використовуємо менше нових сировинних матеріалів і зменшуємо наш вплив на навколишнє середовище, а існуючим матеріалам дається нове життя.
Висока шафа для холодильника / плити / рами холодильної шафи / морозильної камериУ цьому продукті ми використовуємо відходи лісопилення та деревини. дерева, а не тільки стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 248.0 см |
| Глибина | 62.1 см |
| Корпус, вис | 240.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Високий глянець |
| Тип | Висока шафа |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 17 778,64 ₴

