
IKEA METOD / MAXIMERA(190.272.07), планшетний / 2fr / 3ch, білий/Ringhult білий
19 976 ₴
17 778,64 ₴
- Під замовлення
- Код: 190.272.07
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Двері зачиняються повільно, тихо та м'яко завдяки вбудованим амортизаторам.
Ящики, що повністю висуваються, забезпечують гарний огляд і доступ до вмісту.
Ящики на безшумних слайдах замикається
Двері закриваються автоматично
Надійна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Фронт ящикаДВП
Фольгований пластик (мінімум 70% перероблено)
Високоміцний меламіновий ламінат
Пластикова кромка
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
Оцинкована сталь
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
ДВП, Меламінова фольга, Матеріал поліпропілен новий, пластиковий край
Плита ДСП, меламінова плівка, поліпропіленовий пластик, пластиковий край
ДВП, акрилова фарба
Протріть вологою тканиною.
Протріть чистою сухою тканиною.
Передня панель ящика
Використовуючи у цьому продукті відновлюваний матеріал, як-от деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Сьогодні Завдяки використанню переробленого пластику в цьому продукті ми використовуємо менше нової сировини та зменшуємо наш вплив на навколишнє середовище, а наявні матеріали отримують нове життя.
Духовка/під раковиною шафаВикористовуючи у цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 52 кг |
| Висота | 88.0 см |
| Глибина | 61.8 см |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип | Нижній шафа |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 80.0 см |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 17 778,64 ₴


