
IKEA METOD / MAXIMERA(592.159.18), планшетний / 2fr / 3ch, білий/Askersund світлий попелястий малюнок
14 395 ₴
12 811,55 ₴
- Під замовлення
- Код: 592.159.18
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з фасадами ASKERSUND у дизайні зі світлого ясена ваша кухня буде виглядати природною та динамічною.
Дякуємо вбудованому- в амортизаторах двері закриваються повільно, безшумно і м'яко.
Ящики, що повністю висуваються, забезпечують гарний огляд і доступ до вмісту.
Ящики на безшумних слайдах замикається
Двері закриваються автоматично
Надійна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Фронт ящикаДСП, поліпропіленовий пластик, плівка, меламінова плівка, плівка, меламінова фольга
ДСП, меламінова плівка, пластиковий край
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття owa
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
Оцинкована сталь
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
ДВП, меламінова плівка, поліпропіленовий пластик, пластикова окантовка
ДСП, меламінова плівка, поліпропіленовий пластик, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
Протріть вологою тканиною.
Витріть насухо чистою тканиною.
Передня частина ящика
Використовуючи відходи лісопиляння та брухт деревини в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева, а не тільки багажники. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 45 кг |
| Висота | 88.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Зола |
| Тип | Нижній шафа |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 12 811,55 ₴


