
IKEA HILLESJÖN(491.406.31), Врізна мийка 1,5 чаші, нержавіюча сталь
8 308 ₴
7 394,12 ₴
- Під замовлення
- Код: 491.406.31
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
25 років гарантії. Про умови читайте в гарантійній брошурі.
Мийка з нержавіючої сталі - гігієнічний, міцний і довговічний матеріал, який легко підтримувати в чистоті.
Двосторонній, тому велику чашу можна встановити зліва чи справа.
Звукопоглинальний матеріал розміщено під раковина, щоб зменшити резонанс металу під час використання з раковини, таким чином зменшуючи рівень шуму.
Раковина з 1½ відділенням забезпечує велику зручність. Наприклад, якщо більша камера використовується для миття посуду, у меншій можна зручно обполіскувати овочі або виконувати інші дії, які потребують води.
Ціна включає в себе сифон LILLVIKEN і сітчастий фільтр, упаковані окремо.
Злив з підключенням для посудомийної та пральної машин.
Можна застрягти під ним.
Перші подряпини природно видно на новій нержавіючій сталі. З часом вони стають менш помітними, оскільки матеріал зношується та набуває більш тьмяного відтінку.
Підходить для шаф із шириною рами мін. 60 см.
Можна доповнити кришкою LILLVIKEN.
Врізна раковина на 1,5 відділеннянержавіюча сталь
поліуретановий пластик
Матеріал поліпропілен
нержавіюча сталь
синтетичний каучук
Протріть чистою сухою тканиною.
Під час чищення завжди протирайте раковину вздовж текстури сталі.
Протріть м'якою тканиною, змоченою у воді та м'якому мийному засобі, або милом, якщо необхідно.
Не використовуйте чистячий порошок, сталеву вату або тверді або гострі інструменти, які можуть легко подряпати поверхню з нержавіючої сталі.
Продукт має маркування CE.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Велика камера, глиб | 18.0 см |
| Велика камера, об'єм | 18.0 л |
| Велика камера, шир | 33.0 см |
| Велике відділення, спереду назад | 40.0 см |
| Властивості | мийка 1 і 1/2 |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Розмір отвору, довжина | 56.0 см |
| Розміри отвору, ширина | 44.0 см |
| Тип | Раковина |
- Ціна: 7 394,12 ₴






