
IKEA LAGKAPTEN / KRILLE(094.176.07), письмовий стіл, білий
7 891 ₴
- Під замовлення
- Код: 094.176.07
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Комбінуйте та поєднуйте верх і ноги на свій вибір або виберіть цю готову комбінацію. Міцний і легкий, з технологією, яка використовує менше сировини для зменшення впливу на навколишнє середовище.
Стільниця має пре - просвердлені отвори для легкого кріплення до нижньої рами.
додаткова ніжка для стабільності.
Стільниця
ДВП, Акрилова фарба, Пластикова окантовка, Стільниковий папір наповнювач (мін. 70% переробленого), ДСП, ДВП
Ніжка з колесом
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Стільниця
Використовуючи ДВП на каркасі з ДСП і наповнювачем з стільникового паперу, ми використовуємо менше деревини. Таким чином ми краще використовуємо сировину.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 73 см |
| Довжина | 200 см |
| Матеріал | Дерево (вмикаючи дошку), метал |
| Властивості | З колесами. |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 7 891 ₴
