
IKEA MALM(794.949.75), Каркас ліжка з 2 ящиками для зберігання, чорно-коричневий/Lindbåden
17 655 ₴
- Під замовлення
- Код: 794.949.75
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Просторе місце для зберігання акуратно заховано під ліжком у 2 великих ящиках. Ідеально підходить для зберігання пухових ковдр, подушок і постільної білизни.
Контейнери легко висуваються та втягуються завдяки коліщаткам під ними.
Контейнери для постільної білизни MALM ідеально поєднується з каркасом ліжка MALM. Вони точно підходять під ліжко та прилягають до боків.
Дерев'яний шпон з унікальним зерном, кольором і текстурою забезпечує таке ж візуальне, тактильне та естетичне враження, що й дерево.
Ви можете зручно сидіти в ліжку завдяки високому узголів'ю - просто покладіть кілька подушок під спину, і у вас буде комфортне місце для читання або перегляду телевізора.
Цей універсальний каркас ліжка чудово виглядатиме з вибраними вами тканинами та меблями для спальні.
Регульовані бортики ліжка дозволяють використовувати матраци різної товщини.
Рейки з твердої деревини забезпечують хорошу підтримку матраца та дозволяють повітрю циркулювати.
Дно ліжка з решітками входить у комплект, але упаковані окремо.
Матрац і постільна білизна продаються окремо.
Каркас ліжка, високийДСП, ДВП, ясеневий шпон, морилка, прозорий акриловий лак, акрилова фарба з тисненням і тисненням, пластикова окантовка, наповнювач паперу зі стільниковою структурою (мін. 70% перероблено)
ДСП, ДВП, ясеневий шпон, Папір, морилка, прозорий акриловий лак, акрилова фарба з тисненням і тисненням, ДСП, пластикова окантовка
Масив сосни
100% поліестер
ДСП, плівка
ДСП, ламінат (меламін), АБС-пластик
ДСП, ДВП, ясеневий шпон, морилка, прозорий акриловий лак, акрилова фарба з тисненням і тисненням, ., АБС-пластик, папір
Протріть скло матері, зволоженою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Завдяки використанню дерев’яної скиби як верхнього шару ДСП замість просто твердої деревини в цьому виробі ми використовуємо менше деревини на виріб. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота верху | 100 см |
| Висота ящика (всередині) | 15 см |
| Глибина ящика (всередині) | 59 см |
| Довжина | 209 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Властивості | Зберігання, Голова ліжка |
| Ширина | 105 см |
| Ширина ящика (всередині) | 97 см |
- Ціна: 17 655 ₴
