
IKEA MALM(194.949.78), каркас ліжка, висок, білий/Ліндбаден
10 099 ₴
- Під замовлення
- Код: 194.949.78
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Регульовані борти ліжка дозволяють використовувати матраци різної товщини.
Цей універсальний каркас ліжка чудово виглядатиме на вашому виборі матрацних тканин і меблів для спальні.
Ви можете зручно сидіти в ліжку завдяки високому узголів'ю - просто покладіть кілька подушок під спину, і ви матимете зручне місце для читання або перегляду Телевізор.
Ви можете зручно пропилососити під каркасом ліжка, щоб воно було чистим і без пилу.
Рейки з твердої деревини забезпечують хорошу підтримку матраца і дозвольте повітрю циркулювати.
Дно ліжка з решітками входить у комплект, але упаковується окремо.
Додайте 2 коробки каркаса ліжка MALM для додаткового місця для зберігання.
Матрац і постільна білизна продаються окремо.
Каркас ліжка, високийПлита ДВП, акрилова фарба з тисненням і тисненням, пластикова окантовка, паперовий наповнювач із стільниковою структурою (100% перероблений)
ДСП, ДВП, друкована та тиснена акрилова фарба, папір, пластикова окантовка
Масив сосни
100% поліестер
Протріть тканиною, змоченою м’який миючий засіб.
Протріть сухою тканиною.
Завдяки використанню ДВП поверх рами з ДСП і стільникового паперового наповнювача в цьому продукті ми використовуємо менше деревини. Таким чином ми краще використовуємо ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота верху | 100 см |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 209 см |
| Довжина матраца | 200 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Властивості | Голова ліжка |
| Ширина | 105 см |
| Ширина матраца | 90 см |
- Ціна: 10 099 ₴
