
IKEA MALM(894.950.12), каркас ліжка, висок, шпон білого дуба/Lindbåden
11 777 ₴
- Під замовлення
- Код: 894.950.12
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Дерев'яний шпон з унікальним зерном, кольором і текстурою забезпечує таке ж візуальне, тактильне й естетичне враження, що й дерево.
Цей універсальний каркас ліжка чудово виглядатиме з вибраними вами тканинами та меблями для спальні.
Ви можете зручно сидіти в ліжку завдяки високому узголів’ю – просто покладіть кілька подушок під спину, і ви Ви матимете зручне місце для читання чи перегляду телевізора.
Ви можете зручно пропилососити під каркасом ліжка, щоб воно було чистим і без пилу.
Регульовані боковини ліжка дозволяють використовувати матраци різної товщини.
Рейки з твердої деревини забезпечують хорошу підтримку матраца та забезпечують циркуляцію повітря.
Дно ліжка з решіткою входить у комплект, але упаковується окремо.
Додайте 2 ящики для зберігання каркасу ліжка MALM для додаткового зберігання.
Матрац і постільна білизна spr поставляються окремо.
Каркас ліжка, високийДСП, ДВП, Дубовий шпон, Прозорий акриловий лак, Акрилова фарба з тисненням і тисненням, Пластикова окантовка, Наповнювач паперу зі стільниковою структурою (мін. 70% перероблено)
ДСП, ДВП, дубовий шпон, Прозорий акриловий лак, акрилова фарба з друком і тисненням, папір, пластикова окантовка
Масив сосни
100% поліестер
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Використовуючи скибку деревини як верхній шар на ДСП замість просто твердої деревини в цьому продукті, ми використовуємо менше деревини на виріб. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота верху | 100 см |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 209 см |
| Довжина матраца | 200 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Властивості | Голова ліжка |
| Ширина | 105 см |
| Ширина матраца | 90 см |
- Ціна: 11 777 ₴
