
IKEA NEIDEN(894.960.02), каркас ліжка, сосна / Ліндбаден
9 254 ₴
- Під замовлення
- Код: 894.960.02
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Компактний дизайн ідеально підходить для тісних приміщень або під низькими стелями, щоб максимально використати доступний простір.
Міцний масив сосни має природні варіації зернистості, кольору та текстури, що надає кожній частині унікального вигляду.
Якщо ви покриєте незавершену масивну деревину шаром масла, воску, лаку або морилки, вона буде бути довговічнішими і легшими у догляді.
Під ліжком є багато місця для кошиків — ідеально підходить для зберігання запасних ковдр і подушок.
Ви можете зручно пропилососити під ліжком, щоб тримайте його там чистим і вільним від пилу.
Рейки з твердої деревини забезпечують хорошу підтримку матраца та дозволяють повітрю циркулювати.
Матрац та постільна білизна продаються окремо.
У вартість входить днище ліжка LURÖY, яке упаковується окремо.
Посилювальна балка включена .
Каркас ліжкаМасив сосни
Масив сосни
100% поліестер
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть, су тканина.
Плями можна видалити за допомогою наждачного паперу, мила, засобу для миття посуду або розчинника для фарби.
Використовуючи деревину як відновлюваний матеріал у цьому продукті, ми уникаємо використання викопних або обмежених видів сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на наша планета. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота верху | 65 см |
| Висота під меблями | 20 см |
| Довжина | 205 см |
| Довжина матраца | 200 см |
| Матеріал | тверда деревина |
| Властивості | Голова ліжка |
| Ширина | 144 см |
| Ширина матраца | 140 см |
- Ціна: 9 254 ₴
