
IKEA MALM(194.950.15), каркас ліжка, висок, шпон білого дуба/Lindbåden
20 177 ₴
- Під замовлення
- Код: 194.950.15
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Дерев'яний шпон з унікальним зерном, кольором і текстурою забезпечує таке ж візуальне, тактильне й естетичне враження, що й дерево.
Цей універсальний каркас ліжка чудово виглядатиме з вибраними вами тканинами та меблями для спальні.
Ви можете зручно сидіти в ліжку завдяки високому узголів’ю – просто покладіть кілька подушок під спину, і ви Ви матимете зручне місце для читання чи перегляду телевізора.
Ви можете зручно пропилососити під каркасом ліжка, щоб воно було чистим і без пилу.
Регульовані боковини ліжка дозволяють використовувати матраци різної товщини.
Рейки з твердої деревини забезпечують хорошу підтримку матраца та забезпечують циркуляцію повітря.
В ціну входить центральна балка SKORVA, яка упаковується окремо. Необхідно забезпечити стійкість каркаса ліжка та утримувати матрац на місці.
Дно ліжка з рейки входить у комплект, але упаковується окремо.
Додайте 2 або 4 ліжка MALM для додаткового місця для зберігання.
Матрац і білизна продаються окремо.
Сумісність з іншими меблями в Серія MALM.
Каркас ліжка, високийДСП, ДВП, дубовий шпон, прозорий акриловий лак, акрилова фарба з тисненням і тисненням, пластикова окантовка, наповнювач із стільникового паперу (мінімум 70% переробки)
ДСП, ДВП, Шпон дуба, Прозорий акриловий лак, Акрилова фарба з тисненням і тисненням, Папір, Пластик кромка
Оцинкована сталь
Масив сосни
100% поліестер
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Продукція складається принаймні на 80% (за вагою) з деревини - відновлюваного ресурсу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота верху | 100 см |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 209 см |
| Довжина матраца | 200 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Властивості | Голова ліжка |
| Ширина | 196 см |
| Ширина матраца | 180 см |
- Ціна: 20 177 ₴
