
IKEA HEMNES(194.949.16), каркас ліжка, пофарбований сірий/Lindbåden
28 577 ₴
- Під замовлення
- Код: 194.949.16
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Вічна, сіра краса з масиву дерева, яка є центральним елементом спальні та декорацією вашої мрії. Комбінуйте з іншими меблями серії HEMNES для єдиного стилю.
Практичне місце для зберігання додаткової подушки, ковдри чи покривала.
Виріб виготовлено з масиву дерева - міцного, теплого, натурального матеріалу.
Регульовані боковини ліжка дозволяють використовувати матраци різної товщини.
4 великі ящики забезпечують додатковий простір для зберігання під ліжком.
Рейки з твердої деревини забезпечують хорошу підтримку матраца та дозволяють повітрю циркулювати.
Матрац і постільна білизна продається окремо.
У вартість даної комбінації входить центральна балка СКОРВА, яка є окремим товаром і береться зі стелажа на складі. Якщо ви купуєте ліжко онлайн, балка включена в доставку.
Каркас ліжкаМасив сосни, клей, морилка, прозорий акриловий лак
Оцинкована сталь
Масив сосни
100% поліестер
Протріть тканиною, змоченою в м’якому мийному засобі.
Витріть насухо чистою тканиною.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ламелі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 52 кг |
| Висота верху | 120 см |
| Довжина | 211 см |
| Довжина матраца | 200 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Властивості | Голова ліжка |
| Ширина | 174 см |
| Ширина матраца | 160 см |
- Ціна: 28 577 ₴
