
IKEA SONGESAND(094.950.54), каркас ліжка, білий/Ліндбаден
16 821 ₴
- Під замовлення
- Код: 094.950.54
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Цей класичний каркас ліжка чудово виглядатиме з вибраними вами тканинами та меблями для спальні. Ви також можете доповнити декор іншими продуктами із серії SONGESAND.
Ви можете додати під них контейнери SONGESAND. Ідеально підходить для зберігання запасних ковдр і подушок.
Ви можете зручно пропилососити під каркасом ліжка, щоб воно було чистим і без пилу.
Регульований бортики ліжка дозволяють використовувати матраци різної товщини.
Рейки з твердої деревини забезпечують хорошу підтримку матрацу та дозволяють повітрю циркулювати.
У вартість даної комбінації входить центральна балка СКОРВА, яка є окремим товаром і знімається зі стелажа на складі. Якщо ви купуєте ліжко онлайн, балка входить у комплект поставки.
Додайте ящики SONGESAND, щоб отримати багато додаткового місця для зберігання.
Матрац і постільна білизна продається окремо.
Можна комбінувати з іншими меблями серії SONGESAND.
Каркас ліжкаДВП, паперова фольга, пластикова окантовка
ДСП, паперова фольга, пластикова окантовка
Оцинкована сталь
масив сосни
100% поліестер
Витріть насухо тканиною, зволоженою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота верху | 95 см |
| Висота під меблями | 20 см |
| Довжина | 207 см |
| Довжина матраца | 200 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Властивості | Голова ліжка |
| Ширина | 173 см |
| Ширина матраца | 160 см |
- Ціна: 16 821 ₴
