
IKEA SONGESAND(594.950.42), Каркас ліжка з 2 ящиками для зберігання, білий/Ліндбаден
20 177 ₴
- Під замовлення
- Код: 594.950.42
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Цей класичний каркас ліжка чудово виглядатиме з вибраними вами тканинами та меблями для спальні. Ви також можете доповнити декор іншими виробами із серії SONGESAND.
Багато місця для зберігання акуратно заховано під ліжком у 2 великих ящиках. Ідеально підходить для зберігання ковдр, подушок і постільної білизни.
Ящики для постільної білизни SONGESAND ідеально вписуються в каркас ліжка SONGESAND. Вони акуратно встановлюються під ліжко, врівень із стінками.
Контейнери легко висуваються та вставляються завдяки коліщаткам під ними.
Ви можете розділити постільну білизну та пухові ковдри, оскільки комбінація включає один вузький і один широкий ящик.
Регульовані борти ліжка дозволяють використовувати матраци різної товщини.
Рейки з масиву дерева забезпечують хорошу підтримку матраца та дозволяють повітрю циркулювати.
У вартість цієї комбінації входить центр SKORVA брус, який є окремим товаром і повинен бути взятий зі стелажа на складі. Якщо ви купуєте ліжко онлайн, балка входить у комплект доставки.
Матрац і постільна білизна продаються окремо.
Можна комбінувати з іншими меблями серії SONGESAND.
Каркас ліжкаДВП, паперова фольга, пластикова окантовка
ДСП, Паперова фольга, Пластикова окантовка
ДСП, паперова фольга, пластикова кромка
ДВП, фарба, паперова фольга
Оцинкована сталь
Масив сосни
100% поліестер
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Витріть насухо чистою тканиною.
З використанням відходів лісопилення та відходів деревини, ми використовуємо цілі дерева, а не тільки стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 82 кг |
| Висота ящика (всередині) | 14 см |
| Глибина ящика (всередині) | 64 см |
| Довжина матраца | 200 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Властивості | Зберігання, Голова ліжка |
| Ширина матраца | 160 см |
| Ширина ящика (всередині) | 56 см |
- Ціна: 20 177 ₴
