
IKEA ASKVOLL(894.948.71), каркас ліжка, білий/Ліндбаден
15 133 ₴
- Під замовлення
- Код: 894.948.71
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Невелика висота робить цю раму ліжка гарним вибором для вікон або похилих стель.
Дизайн добре підходить для багатьох стилі, від сучасного до традиційного.
Під ліжком є багато місця для ящиків для зберігання — ідеально підходить для запасних ковдр і простирадл.
Під ліжком Каркас ліжка можна зручно пилососити, щоб воно було чистим і без пилу.
Регульовані бортики ліжка дозволяють використовувати матраци різної товщини.
Рейки з твердої деревини забезпечують хорошу підтримку матрацу та дозволяють повітрю циркулювати.
Ціна цієї комбінації включає Центральна балка СКОРВА, яка є окремим товаром і її необхідно брати з полиці на складі. Якщо ви купуєте ліжко в Інтернеті, балка входить у комплект поставки.
Дно ліжка з рейки входить у комплект, але упаковується окремо.
Дякую до ящиків для зберігання VARDÖ ви можете створити додатковий простір під ліжком.
Матрац і постільна білизна продаються окремо.
Каркас ліжкаДСП і ДВП із стільниковим наповнювачем (100% перероблений папір) , Акрилова фарба з тисненням і тисненням, Пластиковий край
Дошка ДСП , Акрилова фарба, Пластикова окантовка
Оцинкована сталь
Масив сосни
100% поліестер
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Каркас ліжкаВиготовлено принаймні на 80% (за вагою) деревини - відновлюваного ресурсу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 45 кг |
| Висота верху | 77 см |
| Довжина | 208 см |
| Довжина матраца | 200 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Властивості | Голова ліжка |
| Ширина | 147 см |
| Ширина матраца | 140 см |
- Ціна: 15 133 ₴
