
IKEA NESTTUN(594.950.23), каркас ліжка, білий/Ліндбаден
18 499 ₴
- Під замовлення
- Код: 594.950.23
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Сталева рама з порошковим покриттям є міцною, довговічною та легкою в обслуговуванні.
Ви можете зручно пилососити під ліжком рама була чистою та без пилу.
Під ліжком є багато місця для зберігання — ідеально підходить для зберігання запасних ковдр і подушок.
Суцільні ламелі. забезпечують хорошу підтримку матрацу та дозволяють повітрю циркулювати.
Ціна включає центральну планку SKORVA, яка упаковується окремо. Необхідно забезпечити стійкість каркаса ліжка та утримувати матрац на місці.
Дно ліжка з рейки входить у комплект, але упаковується окремо.
Ящики для зберігання VARDÖ дають вам додатковий простір під ліжком.
Матрац і постільна білизна продаються окремо.
Бортики ліжкаСталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
сталь, сталь, сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
Масив сосни
100% поліестер
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом для очищення.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота верху | 95 см |
| Висота | 95 см |
| Довжина | 207 см |
| Довжина матраца | 200 см |
| Матеріал | Метал |
| Властивості | Голова ліжка |
| Ширина | 166 см |
| Ширина матраца | 160 см |
- Ціна: 18 499 ₴
