
IKEA SONGESAND(094.950.49), Каркас ліжка з 4 контейнерами, білий/Ліндбаден
23 532 ₴
- Під замовлення
- Код: 094.950.49
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Цей класичний каркас ліжка чудово виглядатиме з вибраними вами тканинами та меблями для спальні. Ви також можете доповнити декор іншими виробами із серії SONGESAND.
Місткий простір для зберігання акуратно заховано під ліжком у 4 великих ящиках. Ідеально підходить для зберігання ковдр, подушок і постільної білизни.
Ящики для постільної білизни SONGESAND ідеально вписуються в каркас ліжка SONGESAND. Вони акуратно встановлюються під ліжко, врівень із стінками.
Контейнери легко висуваються та вставляються завдяки коліщаткам під ними.
Ви можете розділити постільну білизну та пухові ковдри, оскільки комбінація включає один вузький і один широкий ящик.
Регульовані борти ліжка дозволяють використовувати матраци різної товщини.
Рейки з твердої деревини забезпечують хорошу підтримку матраца та дозволяють повітрю циркулювати.
Для цього виробу потрібна центральна планка SKORVA. Якщо ви робите покупки в магазині, ви повинні вибрати балку SKORVA окремо.
Матрац і постільна білизна продаються окремо.
Можна поєднувати з інші меблі серії SONGESAND.
Каркас ліжкаДВП, паперова фольга, пластикова окантовка
ДСП, Паперова фольга, Пластикова окантовка
ДСП, Паперова фольга, Пластиковий край
ДВП, фарба, паперова фольга
Оцинкована сталь
Масив сосни
100% поліестер
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Використовуючи у цьому продукті відходи лісопилення та відходи деревини, ми використовуємо цілі дерева, а не тільки стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Тип | Контейнер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота верху | 95 см |
| Висота ящика (всередині) | 14 см |
| Глибина ящика (всередині) | 64 см |
| Довжина | 207 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Властивості | Зберігання, Голова ліжка |
| Ширина | 173 см |
| Ширина ящика (всередині) | 56 см |
- Ціна: 23 532 ₴
