
IKEA BESTÅ(894.408.35), комбінування навісних шаф, чорно-коричневий хедевікен/дубовий шпон темно-коричневого кольору
10 840 ₴
9 647,60 ₴
- Під замовлення
- Код: 894.408.35
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Усе, що потрібно для зберігання та впорядкування речей у вашому домі. Виберіть готову комбінацію або створіть власну відповідно до вашого стилю та меблів. Це лише одна з багатьох, багатьох можливостей.
Простий сегмент може бути достатнім, щоб зберігати речі в обмеженому просторі, або він може бути основою для більшої комбінації, коли ваші потреби зміняться
Макс. навантаження на корпус, який висить на стіні, залежить від матеріалу стіни.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Включено найкращі рейки для настінного кріплення.
КорпусДСП, наповнювач паперу зі стільниковою структурою (100% перероблений), ДВП, паперова фольга, пластикова окантовка, карбонова окантовка пластик, пластикова окантовка, паперова фольга
ДВП, паперова плівка, пластикова плівка
ДСП, паперове наповнення зі стільниковою структурою (100% перероблена), ДВП, паперова фольга , Паперова фольга, Пластикова окантовка, Пластикова окантовка, Пластикова окантовка, Паперова фольга
ДВП, морилка, прозорий акриловий лак, дубовий шпон
сталь, нікельована
ацетальний пластик
Оцинкована сталь
Протріть вологою тканиною.
Протріть сухою тканиною.
Регулярно перевіряйте, чи всі монтажні з’єднання належним чином затягнуті, і за потреби підтягніть їх знову.
Завдяки використанню ДВП поверх каркасу з ДСП і стільникового паперового наповнення в цьому продукті ми використовуємо менше деревини. Таким чином ми краще використовуємо ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Дверцята/передня панель ящикаМи хочуть мати позитивний вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи скибку деревини як верхній шар на ДСП замість просто масивної деревини , ми використовуємо менше деревини для кожного продукту. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 18 кг |
| Висота | 38 см |
| Властивості | М'яке закривання |
| Глибина | 42 см |
| Двері | Двері на петлях |
| Колір | коричневий, чорний |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 9 647,60 ₴


