
IKEA SÖDERHAMN(795.022.92), 4-місний диван з шезлонгом, Натуральний граніт
65 913 ₴
- Під замовлення
- Код: 795.022.92
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
100 % поліестер
ДВП, пінополіуретан 25 кг/м3, фанера , сталь, масив дерева
поліефірні волокна, поліпропілен без ткане полотно
високопружний пінополіуретан (холодна піна) 35 кг /м3, пінополіуретан 20 кг/м3, вата з поліефірного волокна, поліпропіленовий нетканий матеріал
поліестерова вата
фанера, ДВП, нетканий поліпропілен, сталь, масив дерева
поліефірні волокна, поліпропіленовий нетканий матеріал
Пінопласт високоеластичний поліуретан (холодна піна) 35 кг/м3, пінополіуретан 20 кг/м3, вата з поліефірного волокна, поліпропіленовий нетканий матеріал
100% поліестер
поліестерова вата
ДВП, масив дерева
Пінополіуретан 20 кг/м3
поліестерова вата
43% бавовна, 27% віскоза/віскоза, 18% поліестер (100% перероблений), 12% льон
100% поліестер (100% перероблений)
43% бавовна, 27% віскоза/віскоза, 18% поліестер (100% перероблений)), 12% льон
100% поліестер
100% поліестер (100% перероблений)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 99 см |
| Ширина | 291 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина сидіння | 70 см |
| Глибина сидіння, шезлонг | 122 см |
| Глибина шезлонга | 151 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість місць | 4-місний |
| Матеріал | Тканина |
| Твердість | Дуже м'який |
| Форма | Г-подібна |
- Ціна: 65 913 ₴


