
IKEA METOD / MAXIMERA(194.871.95), sh st y sh, білий/Stensund світло-зелений
8 499 ₴
7 564,11 ₴
- Під замовлення
- Код: 194.871.95
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD дає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з зеленими фасадами STENSUND ви отримаєте кухню з теплим і гармонійним виглядом.
Завдяки вбудованим демпферам двері закриваються. повільно, тихо і ніжно.
Повністю висувні ящики забезпечують гарний огляд і доступ до вмісту.
Ящики на безшумних напрямних із блокуванням
Двері закриваються автоматично
Надійна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різного типу кріплення; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Доповнюється ніжками та плінтусом, продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Фронт ящикаДВП, поліуретанова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
Сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Сталь, Епоксидна смола/ поліефірне порошкове покриття
оцинкована сталь
ДСП, фольга меламін, меламінова фольга
Оцинкована сталь
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Завдяки використанню відновлюваного матеріалу в цьому продукту, яким є деревне волокно, ми уникаємо використання викопних або обмежених ресурсів.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Шафа для духовки/мийкиМи хочуть мати позитивний вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи відходи лісопильного виробництва та відходи деревини в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева та не тільки стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 88.0 см |
| Глибина | 61.8 см |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Нижній шафа |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 7 564,11 ₴
