
IKEA BRIMNES(894.948.85), каркас ліжка з ящиками, білий/Ліндбаден
21 855 ₴
- Під замовлення
- Код: 894.948.85
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Просторе місце для зберігання акуратно заховано під ліжком у 4 великих ящиках. Ідеально підходить для зберігання пухових ковдр, подушок і постільної білизни.
Компактний каркас ліжка ідеально підходить для тісних приміщень і під низькими стелями, надаючи вам більше простору у вашій спальні.
Цей універсальний каркас ліжка чудово виглядатиме з вибраними вами тканинами та меблями для спальні.
Регульовані бортики ліжка дозволяють використовувати матраци різної товщини.
Рейки з твердої деревини забезпечують хорошу підтримку матраца та дозволяють повітрю циркулювати.
Ціна цієї комбінації включає центральна планка СКОРВА, яка є окремим товаром і її потрібно брати зі стелажа на складі. Якщо ви купуєте ліжко онлайн, балка входить у комплект поставки.
Дно ліжка з рейками входить у комплект, але упаковується окремо.
Матрац і постільна білизна продається окремо.
Можна доповнити узголів'ям BRIMNES.
Каркас ліжка з ящикамиДСП, паперова фольга, пластикова окантовка
ДСП, Паперова фольга
ДВП, акрилова фарба з тисненням і тисненням, паперова фольга
ДВП, паперова фольга
Оцинкована сталь
Масив сосни
100% поліестер
Протріть тканиною, змоченою в м’якому мийному засобі для чищення.
Протріть сухою тканиною.
Принаймні 80% (ваги) продукту виготовлено з деревини - відновлюваного ресурсу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ящика (всередині) | 20 см |
| Висота | 47 см |
| Глибина ящика (всередині) | 54 см |
| Довжина | 206 см |
| Довжина матраца | 200 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Властивості | Зберігання |
| Ширина | 146 см |
| Ширина ящика (всередині) | 94 см |
- Ціна: 21 855 ₴
