
IKEA HOKKSUND(694.397.10), Розсувні двері, світло-сірий глянець
24 058 ₴
- Під замовлення
- Код: 694.397.10
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Глянцеві двері добре виглядають практично в будь-якому інтер'єрі. Знайдіть свій улюблений колір дверей HOKKSUND і виберіть той самий або поєднайте його з іншим набором панелей!
Безкоштовна 10-річна гарантія. Умови гарантії ви можете знайти в брошурі.
Розсувні двері забезпечують більше місця для меблів, оскільки вони не займають місця у відкритті.
Панелі HOKKSUND оброблені глянцевою плівкою, доступною в різних кольорах.
Двері-купе не потребують ручок або ручок. Це створює позачасовий вигляд, який легко поєднувати з різними стилями.
Амортизуючий пристрій перехоплює розсувні двері, щоб вони відкривалися та закривалися повільно, тихо та м’яко.
Ви можете налаштувати зовнішній вигляд, поєднуючи HOKKSUND з панелями інших кольорів або матеріалів, які вам подобаються.
Двері кріплення в комплекті та маскувальні смуги.
Підходить до гардеробної системи PAX.
Ми рекомендуємо встановити пристрій плавного закривання/відчинення на розсувні двері перед підвішування дверей у шафі-купе.
Мінімальна висота стелі: 240 см.
Залежно від місцевих умов продукт можна переробити або відновлення енергії після використання .
Кожух розсувних дверей з напрямнимиалюміній, анодований
ДВП, Пластикова плівка, Пластикова плівка
Протріть м'яким миючим засобом
Протріть сухою тканиною.
Використовуючи деревину як відновлюваний матеріал у цьому продукті, ми уникаємо використання викопної або кінцевої сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 23 кг |
| Вбудована глибина | 8.0 см |
| Висота | 236 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | З рамою, Високий глянець |
| Тип | Комплектні розсувні двері |
| Товщина | 2.3 см |
| Ширина | 150 см |
- Ціна: 24 058 ₴


