
IKEA METOD(994.906.22), нап/скляна шафа, біле/Hesta біле прозоре скло
5 117 ₴
- Немає в наявності
- Код: 994.906.22
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD дає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні зі скляними дверима HEJSTA білого кольору з металевою рамою та інтегрованою ручкою ви отримуєте класичний сучасний вигляд.
Надійна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різного типу кріплення; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Ніжки продаються окремо.
Ручка в комплекті.
Скло дверейалюміній, епоксидне порошкове покриття
загартоване скло, емаль
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, покриття нікель
загартоване скло
Протріть тканиною зволоженою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Використовуючи деревне волокно як відновлюваний матеріал у цьому продукті, ми уникаємо використання викопної чи кінцевої сировини.
Ми хочемо позитивно вплинути на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та отримувалися відповідальним чином.
ПолицяМи хочуть мати позитивний вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17 кг |
| Глибина | 38.6 см |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Корпус, глиб | 37.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Скло |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 30.0 см |
- Ціна: 5 117 ₴


