
IKEA METOD(394.875.47), навісна шафа з полицями/2 дверцята, білий/Stensund світло-зелений
10 059 ₴
- Немає в наявності
- Код: 394.875.47
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD дає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні із зеленими фасадами STENSUND ви отримаєте кухню з теплим і гармонійним виглядом.
Ви можете налаштувати відстань відповідно до власних потреб, т.к. полиця регулюється.
Надійна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють встановити двері без шурупів, а також полегшують зняття дверей для чищення.
Різні типи стін потребують різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Регулювання висоти, глибини та ширини петлі.
Доповнюється ручками або ручками.
ДверіДВП, Поліуретанова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, Акрилова фарба
ДСП, Меламінова плівка, Пластикова окантовка
сталь, нікелеве покриття
Протріть тканиною, змоченою водою або м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Завдяки використанню в цьому продукті відновлюваного матеріалу, яким є волокно деревини, ми уникаємо використання викопної чи кінцевої сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Настінний каркас/полицяМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи відходи лісопильного виробництва та відходи деревини в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева та не тільки стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 32 кг |
| Висота | 100.0 см |
| Глибина | 38.9 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 80.0 см |
- Ціна: 10 059 ₴
