
IKEA METOD / MAXIMERA(794.875.45), висувний ящик шафи/2 дверцята, білий/Stensund світло-зелений
13 355 ₴
- Немає в наявності
- Код: 794.875.45
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD дає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з зеленими фасадами STENSUND ви отримаєте кухню з теплим і гармонійним виглядом.
Ящик закривається повільно, тихо і м'яко завдяки вбудованому -в амортизаторах.
Повністю висувна шухляда забезпечує гарний огляд і доступ до вмісту.
Ящик на безшумних напрямних із блокуванням
Ящик закривається автоматично
Відстань можна регулювати відповідно до ваших потреб, оскільки полиці регулюються.
Сільна конструкція корпусу ; товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють встановити двері без шурупів, а також полегшують зняття дверей для чищення.
Різні типи стін потребують різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Регулювання висоти, глибини та ширини петлі.
Доповнюється ніжками та плінтусом, продаються окремо.
Доповнюється ручками або ручками.
Дверцята/передня частина ящикаДошка ДВП, поліуретанова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, Акрилова фарба
Сталь, нікелеве покриття
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
Протріть тканиною, змоченою у воді або м’якому мийному засобі.
Протріть сухою тканиною.
Використовуючи деревне волокно як відновлюваний матеріал у цьому продукті, ми уникаємо використання викопної або кінцевої сировини .
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.Каркас/полиця шафиМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи відходи лісопильного виробництва та відходи деревини в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева та не тільки стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Зелений |
| Тип | Шухляда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 46 кг |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір |
| Висота | 88.0 см |
| Глибина | 61.9 см |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Ширина | 80.0 см |
- Ціна: 13 355 ₴
