
IKEA METOD / MAXIMERA(194.940.54), шафа st з висувною стільницею / 3 шухляди, білий/Upplöv матовий антрацит
23 946 ₴
- Немає в наявності
- Код: 194.940.54
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD дає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з фасадами UPPLÖV чорного матового кольору з вбудованою ручкою та скошеними краями ви отримаєте сучасний графічний характер.
Завдяки вбудованому - у заслінках дверцята закриваються повільно.
Повністю висувні ящики забезпечують гарний огляд і доступ до вмісту.
Ящики на безшумних напрямних з блокування
Двері закриваються автоматично
Сільна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різного типу кріплення; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Доповнюється ніжками та плінтусом, продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Фронт ящикаДВП
Пластикова фольга (мінімум 90% перероблено)
Пластиковий край (мінімум 50% переробленого)
алюміній, анодований
ДСП
Пластикова плівка (мінімум 90% перероблена)
Пластиковий край (мінімум 50% перероблений)
алюміній, анод
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, Акрилова фарба
Сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
оцинковані сталь
Сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
ДСП, ламінат, пластикова окантовка
Оцинкована сталь
Епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Використовуючи відходи лісопильного виробництва та відходи деревини в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева, а не лише стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 53 кг |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір |
| Висота | 88.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Тип | Нижній шафа |
| Колір | сірий, чорний |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 23 946 ₴

