
IKEA METOD / MAXIMERA(294.935.15), шафа st з висувною стільницею / 3 шухляди, білий/Upplöv матовий антрацит
22 741 ₴
- Немає в наявності
- Код: 294.935.15
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD дає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з фасадами UPPLÖV чорного матового кольору з інтегрованою ручкою та скошеними краями ви отримаєте сучасний графічний характер.
Завдяки вбудованому - у заслінках дверцята закриваються повільно.
Повністю висувні ящики забезпечують гарний огляд і доступ до вмісту.
Ящики на безшумних напрямних з блокування
Двері закриваються автоматично
Сільна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різного типу кріплення; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Доповнюється ніжками та плінтусом, продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Фронт ящикаДСП
Пластикова фольга (мінімум 90% перероблено)
Пластиковий край (мінімум 50% переробленого)
алюміній, анодований
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
Сталь, Епоксид/поліестер порошкове покриття kowa
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
Оцинкована сталь
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
ДСП, ламінат, пластиковий край
оцинкована сталь
Епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Протріть тканиною, змоченою в м’якому мийному засобі.
Протріть сухою тканиною.
Використання відходів лісопильного заводу і деревини в цьому продукті відходи, ми використовуємо цілі дерева, а не тільки стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 51 кг |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір |
| Висота | 88.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Тип | Нижній шафа |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 22 741 ₴

