
IKEA METOD(594.873.58), кутова навісна шафа з каруселлю, білий/Stensund світло-зелений
9 799 ₴
- Немає в наявності
- Код: 594.873.58
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD дає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні із зеленими фасадами STENSUND ви отримаєте кухню з теплим і гармонійним виглядом.
Ви можете налаштувати відстань відповідно до власних потреб, т.к. полиця регулюється.
Дверцята можуть бути встановлені з правого або лівого боку.
Надійна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різного типу кріплення; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверцятаДВП, поліуретанова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, Акрилова фарба
загартоване скло
сталь
сталь, оцинкована
ацеталь пластик, поліамід пластик, армований пластиком поліамід
Протріть тканиною, змоченою у воді або м’якому мийному засобі.
Протріть сухою тканиною.
Використовуючи деревне волокно як відновлюваний матеріал у цьому продукті, ми уникаємо використання викопної або кінцевої сировини.
Ми хочемо позитивно вплинути на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 35 кг |
| Висота | 80.0 см |
| Глибина | 67.5 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 67.5 см |
- Ціна: 9 799 ₴
