
IKEA METOD / MAXIMERA(594.954.43), висока шафа з ящиками, чорний/Upplöv матовий антрацит
33 766 ₴
- Немає в наявності
- Код: 594.954.43
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD дає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з фасадами UPPLÖV у матово-чорному кольорі з вбудованою ручкою та скошеними краями ви отримаєте сучасний графічний характер.
Ящик повільно закривається, тихо і м'яко завдяки вбудованим амортизаторам.
Повністю висувна шухляда нижньої/високої шафи з шухлядами забезпечує гарний огляд і доступ до вмісту.
Плавно висувається шухляда, що самозакривається з зупинка .
Відстань можна регулювати відповідно до ваших потреб, оскільки полиця регулюється.
Дверцята можна встановити праворуч або з лівого боку.
Міцна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють встановити двері без шурупів, а також полегшують зняття дверей для чищення.
Різні типи стін потребують різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Регулювання висоти, глибини та ширини петлі.
Доповнюється ніжками та плінтусом, продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверцятаДВП
Поліетиленова плівка (мінімум 90% перероблена)
Пластикова окантовка (мін. 50% перероблено)
Алюміній, анодований
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
Сталь, Епоксидне/поліефірне порошкове покриття
оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
ДВП, Акрилова фарба
сталь, нікелеве покриття
Протріть тканиною, змоченою у воді або м’якому мийному засобі.
Протріть сухою ганчіркою.
Використовуючи деревне волокно як відновлюваний матеріал у цьому продукті, ми уникаємо використання викопної або кінцевої сировини.
Ми хочемо мати позитивний y вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 57 кг |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір |
| Висота | 148.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, вис | 140.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Тип | Висока шафа |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 33 766 ₴


