
IKEA TVETÖ(895.150.34), парасолька, темно-білий/сірий Grytö
4 719 ₴
- Під замовлення
- Код: 895.150.34
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Цей набір зробить спекотні літні дні трохи комфортнішими. Основа утримує балдахін на місці, парасолька легко регулюється, а тканину можна прати. І забезпечує хороший захист від сонячних променів!
Тканина чудово захищає від УФ-променів, оскільки має рейтинг UPF (фактор захисту від ультрафіолетового випромінювання) 25+, що означає, що він блокує 96% ультрафіолетових променів.
Міцна ткана тканина з переробленого поліестеру, яка знімається машиною. можна мити.
Парасолька захищатиме вас від сонця протягом усього дня, оскільки її можна нахиляти.
Ремінь Velcro утримує тканину на місці, коли парасолька складена.
Вирізані ручки під основою парасольки полегшують перенесення.
Основні частини:
Поліпропіленовий пластик (мін. 20% перероблено)
оцинкований Сталь, поліефірне порошкове покриття
пластиковий ацеталь
100% поліестер (мін. 90% перероблений)
Сталь, поліефірне порошкове покриття
Найкращий спосіб продовжити термін служби вашої парасольки — регулярно чистити її, закривати чохлом, коли вона не використовується, і зберігати в прохолодному сухому місці в приміщенні після закінчення сезону .
Машинне прання, макс. 40°C, нормальний процес.
Не відбілювати.
Безпечне сушіння в пральній машині, низька температура (макс. 60°C).
Прасувати при макс. 110°C.
Не прати хімічно.
Завжди складайте парасолю, коли нею не користуєтеся, і не використовуйте її , коли дме вітер.
ПарасолькаЗавдяки використанню переробленого поліестеру в тканині цього продукту , ми використовуємо менше нової сировини та зменшуємо наш вплив на клімат, водночас даючи існуючій сировині нове життя.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги. | 95 г/м2 |
| Вага | 9.2 кг |
| Діаметр | 180 см |
| Діаметр основи | 32 мм |
| Максимальна висота | 220 см |
| Мінімальна висота | 150 см |
- Ціна: 4 719 ₴
