
IKEA METOD(194.905.98), шафа, 2 рівень, двері, біле/Hesta біле прозоре скло
15 147 ₴
- Немає в наявності
- Код: 194.905.98
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні зі скляними дверима HEJSTA білого кольору з металевою рамою та вбудованою ручкою ви отримаєте класичний сучасний вигляд.
Дверцята м'яко закриваються завдяки вбудованому гальму
Надійна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різного типу кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Регулювання висоти, глибини та ширини петлі.
Ручка включена.
Скляні дверіалюміній, епоксидне порошкове покриття
загартоване скло, глазур
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
загартоване скло
сталь, нікелеве покриття
АБС-пластик
Протріть тканиною, змоченою у воді або м’якому мийному засобі.
Протріть сухою тканиною.
Протріть тканиною, змоченою водою або засобом для миття скла.
Протріть сухою тканиною.
Використовуючи деревне волокно як відновлюваний матеріал у цьому продукті, ми уникаємо використання викопної чи кінцевої сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
ПолицяМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 31 кг |
| Висота | 80.0 см |
| Глибина | 38.8 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Скло |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 80.0 см |
- Ціна: 15 147 ₴


