Безкоштовна 10-річна гарантія. Ви можете знайти умови гарантії в брошурі.
Ви можете легко налаштувати свою готову до використання комбінацію PAX/KOMPLEMENT за допомогою інструменту планування PAX.
Ніжки, що регулюються по висоті, допоможуть компенсувати будь-які нерівності підлоги.
Розсувні двері забезпечують більше місця для меблів, оскільки вони не займають місця у відкритому стані.
Soft close інтегровано в напрямні та захоплює двері, коли вони рухаються по напрямних, тому вони відкриваються та закриваються повільно, тихо та плавно.
Сітчастий кошик дихає і чудово підходить для зберігання складеного одягу, шкарпеток або аксесуарів.
Для розсувних дверей не потрібні ручки чи ручки. Це створює позачасовий вигляд, який легко поєднувати з різними стилями.
Різна стіна типи вимагають різних
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 91 кг |
| Висота | 201.2 см |
| Глибина | 66.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 150.0 см |
- Ціна: 30 824 ₴


