
IKEA PAX / HOKKSUND(694.332.99), комбінований гардероб, білий/глянцевий світло-сірий
51 704 ₴
- Немає в наявності
- Код: 694.332.99
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Безкоштовна 10-річна гарантія. Ви можете знайти умови гарантії в брошурі.
Ви можете легко налаштувати свою готову до використання комбінацію PAX/KOMPLEMENT за допомогою інструменту планування PAX.
Ніжки, що регулюються по висоті, допоможуть компенсувати будь-які нерівності підлоги.
Розсувні двері забезпечують більше місця для меблів, оскільки вони не займають місця у відкритому стані.
Soft close інтегровано в напрямні та захоплює двері, коли вони рухаються по напрямних, тому вони відкриваються та закриваються повільно, тихо та плавно.
Для розсувних дверей не потрібні ручки чи ручки. Це створює позачасовий образ, який легко поєднувати з різними стилями.
Сітчастий кошик пропускає повітря та чудово підходить для зберігання складеного одягу, шкарпеток або аксесуарів.
Різні типи стін потребують різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Для складання цих меблів потрібні дві людини.
Мінімальна висота стелі: 205 см.
Внутрішні аксесуари, які допоможуть організувати внутрішню частину гардеробу, продаються окремо.
Залежно від у місцевих умовах продукт після використання можна використовувати для переробки або відновлення енергії.
Каркас шафиДСП, ДСП і ДВП із стільниковим наповненням (100% перероблений папір), пластикова окантовка, пластикова окантовка, паперова фольга
ДВП, поліетиленова плівка, поліетиленова плівка
алюміній, анодований
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ДСП, паперова фольга
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 109 кг |
| Висота | 201.2 см |
| Властивості | З полицями, З ящиком, М'яке закривання, з штангами для одягу, З кошиком |
| Глибина | 66.0 см |
| Двері | Розсувні двері |
| Колір | білий, сірий |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | З рамою, Високий глянець |
| Ширина | 200.0 см |
- Ціна: 51 704 ₴
