
IKEA VIMLE(794.250.34), покривало на 3-місний диван з кушеткою, з підголовником з широкими підлокітниками/Saxemara чорно-синій
13 497 ₴
- Під замовлення
- Код: 794.250.34
Відправка з 14 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Новий чохол — це чудовий спосіб продовжити термін служби вашого улюбленого дивана та оживити свій дім, незалежно від того, чи це новий сезон, чи особлива подія. Оновлюючи та повторно використовуючи, ви також робите екологічний вибір!
Ця обкладинка зроблена з Saxemara бавовняна та поліефірна тканина. Вельвет з тонкими ребрами м’який, але міцний і має сучасний гладкий вигляд.
Чохол легко підтримувати в чистоті, оскільки його можна знімати та прати в пральній машині.
Чехол для 2-місної секції/чохол для шезлонгаТканина, задня частина:
100% поліестер (100% перероблений)
Тка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота з подушками для спинки | 83 см |
| Висота з підголовником | 103 см |
| Висота спинки | 68 см |
| Глибина шезлонга | 164 см |
| Глибина | 98 см |
| Кількість місць | 3-місний |
| Матеріал | Тканина |
| Форма | Г-подібна |
| Колір | чорний, блакитний |
| Ширина | 266 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 497 ₴
