
IKEA METOD / MAXIMERA(194.984.67), нижня шафа з 3 ящиками, білий/матовий антрацит Nickebo
19 029 ₴
- Немає в наявності
- Код: 194.984.67
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Завдяки вбудованим амортизаторам двері зачиняються повільно, тихо та плавно.
Повністю висувні висувні ящики забезпечують гарний огляд і доступ до вмісту.
Висувні ящики з безшумними направляючими з упором
Двері закриваються автоматично
Надійна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різного типу кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Доповнюється ніжками та плінтусом, продаються окремо.
Доповнюється ручка або ручка.
Фронт ящикаДСП
Поліетиленова плівка (мінімум 90% перероблена)
Пластикова окантовка (мінімум 50% перероблено)
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова фольга, меламінова фольга
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 88.0 см |
| Властивості | З ящиком |
| Глибина | 61.6 см |
| Колір | сірий, чорний |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, Матовий, Тарілка |
| Тип | Нижній шафа |
| Фронт | Тарілка |
| Ширина | 80.0 см |
- Ціна: 19 029 ₴

