
IKEA METOD(494.990.45), шафа та мийка/2 двер, чорний/матовий антрацит Nickebo
9 812 ₴
- Немає в наявності
- Код: 494.990.45
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Надійна житлова конструкція; 18 мм завтовшки
Застібні петлі дозволяють установлювати двері без гвинтів, а також полегшують зняття дверей для чищення.
Різні типи стін потребують різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Регулювання петлі по висоті, глибині та ширині.
Доповнюється ніжками та плінтусом, продається окремо .
Доповнюється ручками або ручками.
ДверцятаДСП
Пластикова плівка (мінімум 90% перероблена)
Пластиковий кант (мінімум 50% перероблений)
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
сталь, нікельована
Протріть ганчіркою, змоченою у воді або м’якою миючою до рідини
Протріть сухою тканиною.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 88.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Колір | сірий, чорний |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, Матовий, Тарілка |
| Тип | Нижній шафа |
| Фронт | Тарілка |
| Функція | До раковини |
| Ширина | 80.0 см |
- Ціна: 9 812 ₴

