
IKEA METOD(694.989.50), висока шафа з висувною коморою, білий/матовий антрацит Nickebo
44 945 ₴
- Немає в наявності
- Код: 694.989.50
+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Доповнюється ніжками та цоколем, які продаються окремо.
ДверіОсновні частини:
ДСП
Передня/задня сторона:
Пластикова плівка (мін. 90% перероблена) )
Край:
Висока рама шафиПластиковий кант (мін. 50% перероблений)
Рамка:
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
Назад:
Розсувна комораДВП, акрилова фарба
Нижня секція/ Нижня частина корпусу/ Верхня частина корпусу/ Рама/ Кошик/ Одинарна рейка:
Сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Нижня панель:
ДВП, поліетиленова плівка, акрилова фарба
Скоба-гачок:
зміцнений поліамідний пластик
Важіль керування:
Петлі з амортизатором для кухністаль, оцинкована
сталь, нікельована
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | сірий, чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 208.0 см |
| Властивості | з висувною шафою |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, Матовий, Тарілка |
| Тип | Висока шафа |
| Фронт | Тарілка |
| Ширина | 60.0 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 945 ₴

