
IKEA EKET(394.903.33), комбінування шаф з ніжками, темно-сірий/горіх
5 117 ₴
4 554,13 ₴
- Під замовлення
- Код: 394.903.33
Відправка з 15 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Приховайте або відкрийте речі, комбінуючи закриті та відкриті форми зберігання.
Низька комбінація забезпечує зручний простір для зберігання. Наприклад, під вікном.
Двері мають вбудований механізм, який дозволяє відкривати їх легким натисканням.
Металеві ніжки піднімуть комбінацію EKET над підлогою, зроблять її легшою та полегшать прибирання підлоги під шафами.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Шафа з дверцятами/шафаДВП, паперова фольга, паперова фольга
ДСП, паперовий наповнювач зі стільниковою структурою (100% перероблений), ДВП, паперова фольга, пластикова окантовка, пластикова окантовка
нержавіюча сталь
Оцинкована сталь
Протріть тканиною, змоченою в м’якому мийному засобі.
Витріть насухо чистою тканиною.
Регулярно перевіряйте, чи всі монтажні з’єднання належним чином затягнуті, і за потреби затягніть їх знову.
Меблі потрібно прикріпити до стіни за допомогою кріплення, що входить у комплект.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11 кг |
| Висота | 80 см |
| Глибина | 35 см |
| Довжина | 70 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | гайка |
| Ширина | 35 см |
- Ціна: 4 554,13 ₴





