
IKEA BESTÅ(094.217.70), поєднання з дверима, біле прозоре скло Glassvik/Ösarp/світло-сіро-блакитне
20 885 ₴
- Під замовлення
- Код: 094.217.70
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Регульовані петлі дозволяють регулювати двері як горизонтально, так і вертикально.
Полиці регулюються, тож ви можете регулювати простір для зберігання відповідно до своїх потреб.
Скляні дверцята захищають ваші улюблені предмети від пилу, залишаючись видимими
Дверцята, які захищають і прикрашати; виберіть ті, які найкраще підходять для вашого дому та місця для зберігання.
Двері відчиняються легким поштовхом, а закриваються тихо й плавно, оскільки петлі мають обидва натискання - функція відкриття та плавне закриття.
Оптимізуйте та впорядкуйте свою систему зберігання BESTÅ за допомогою ящиків і вкладишів.
Ця комбінація складається з кількох окремих одиниць. Використовуйте верхню панель BESTÅ, яка продається окремо, щоб закрити стик між рамами для однорідного вигляду.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
ШасіДСП і ДВП із стільниковим напо
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 34 кг |
| Вантаж / скляна полиця | 10 кг |
| Висота | 74 см |
| Властивості | З полицями |
| Глибина | 42 см |
| Двері | Скляні двері |
| Колір | білий, сірий, блакитний |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Ширина | 180 см |
- Ціна: 20 885 ₴





