Мрієте про красиву шафу для своєї спальні? Ось рішення для вас! Почніть із корпусів, потім додайте КОМПЛЕМЕНТ для зберігання всього вашого одягу, взуття та аксесуарів. Нарешті, персоналізуйте його, додавши свої улюблені двері.
Безкоштовна 10-річна гарантія. Ознайомтеся з умовами гарантії в брошурі.
Якщо ви хочете підтримувати порядок усередині, ви можете використовувати фурнітуру KOMPLEMENT.
Ніжки, які регулюються по висоті, допоможуть компенсувати будь-які нерівності підлоги.
Різні типи стін потребують різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Щоб зібрати цей предмет меблів, потрібні дві людини.
Раму можна встановити у вертикальному положенні, якщо висота стелі не менше 202 см. Дотримуйтесь інструкцій зі складання в упаковці.
Якщо ви бажаєте укомплектувати шафу ПАКС розсувними дверима, мінімальна висота стелі становить 205 см.
Двері та внутрішня частина продаються окремо.
Комбінація включає 2 корпуси шириною 75 см.
ДСП, ДСП і ДВП із стільниковим наповнювачем (100% перероблений папір), пластикова окантовка, пластикова окантовка, паперова фольга
Протріть тканиною, змоченою м’якою тканиною. засіб для чищення.
Протріть сухою тканиною.
Меблі потрібно кріпити до стіни за допомогою кріплення, що входить у комплект.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 49 кг |
| Висота | 201.2 см |
| Глибина | 58.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 149.6 см |
- Ціна: 11 273 ₴

