
IKEA BESTÅ(694.215.50), поєднання полиць з дверцятами/шухлядами, білий Studsviken/Stubbarp/біла плетена тополя
31 110 ₴
- Під замовлення
- Код: 694.215.50
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Відчутна текстура поверхні робить передню частину STUDSVIKEN глибокою та теплою.
Фронт може мати сучасний або традиційний вигляд, залежно від того, які ручки та ручки ви виберете.
За скляними дверцятами ваші найкрасивіші предмети захищені від пилу, але все ще видимі.
Ящики мають вбудований механізм, який дозволяє відкривати їх легким натисканням.
Регульовані петлі дозволяють регулювати двері як горизонтально, так і вертикально.
Полиці регулюються, тому ви можете організувати простір для зберігання відповідно до ваших потреб.
Настінні шафи, що економлять простір, максимально використовують простір стіни.
Дві шухляди роблять легко зберігати свої речі в організованому порядку. Полиці за дверцятами забезпечують ще більше місця для зберігання.
Оптимізуйте та впорядкуйте свою систему зберігання BESTÅ за допомогою ящиків і вкладишів.
Різні типи стін потребують різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Для функції відкривання натисканням потрібен зазор між корпусом і передньою частиною шухляди, щоб можна було відкрити шухляду натисканням. Невеликий зазор необхідний для належної роботи цієї функції, і це не є дефектом продукту.
КорпусДСП і ДВП із стільниковим наповненням (100% перероблений папір), паперова фольга, пластикова окантовка, пластикова окантовка, окантовка пластик, папір фольга
Кар
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 213 см |
| Властивості | З полицями, З ящиком |
| Глибина | 42 см |
| Глибина ящика (всередині) | 32.5 см |
| Двері | З дверима, Скляні двері |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальне навантаження на ящик | 10 кг |
| Матеріал | Дерево (вмикаючи дошку), тверда деревина |
| Ширина | 120 см |
| Ширина ящика (всередині) | 51 см |
| Основні | |
| Колір | білий, бежевий |
- Ціна: 31 110 ₴







