
IKEA BESTÅ(994.360.41), поєднання полиць з дверцятами/шухлядами, чорно-коричневий Studsviken/Stubbarp/темно-коричневий плетений
32 571 ₴
- Під замовлення
- Код: 994.360.41
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Відчутна текстура поверхні робить передню частину STUDSVIKEN глибокою та теплою.
Фронт може мати сучасний або традиційний вигляд, залежно від того, які ручки та ручки ви виберете.
За скляними дверцятами ваші найкрасивіші предмети захищений від пилу, але все ще видимий.
Завдяки вбудованій функції плавного закривання ящики закриваються тихо та плавно.
Регульовані петлі дозволяють регулювати двері як по горизонталі, так і по вертикалі.
Полиці регулюються, тому ви можете організувати зберігання простір відповідно до ваших потреб.
Настінні шафи, що економлять простір, максимально використовують простір стіни.
Дві шухляди роблять легко зберігати свої речі в організованому порядку. Полиці за дверцятами забезпечують ще більше місця для зберігання.
Оптимізуйте та впорядкуйте свою систему зберігання BESTÅ за допомогою ящиків і вкладишів.
Різні типи стін потребують різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Якщо ви обираєте плавне закривання для своєї книжкової шафи BESTÅ, ми рекомендуємо доповнити фасад ручками/ручками, щоб шухляди/шафи можна було відкривати зручніше.
Ручки та ручки продаються окремо.
ЧохолДСП і ДВП із стільниковим наповненням (100% перероблений папір), паперова фольга, пластикова окантовка, пластикова окантовка, Пластиковий край, паперова фольга
ДВП , Паперова фольга, Пластикова плівка
ДСП та ДВП із стільниковим наповненням (100% перероблений папір), паперова фольга, паперова фо
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 213 см |
| Властивості | З полицями, З ящиком |
| Глибина | 42 см |
| Глибина ящика (всередині) | 32.5 см |
| Двері | З дверима, Скляні двері |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальне навантаження на ящик | 10 кг |
| Матеріал | Дерево (вмикаючи дошку), тверда деревина |
| Ширина | 120 см |
| Ширина ящика (всередині) | 51 см |
| Основні | |
| Колір | коричневий, чорний |
- Ціна: 32 571 ₴







