
IKEA SPIKSMED(095.033.13), тумба під телевізор
7 523 ₴
- Під замовлення
- Код: 095.033.13
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Простий дизайн, але багатий на функції, оскільки він пропонує багато можливостей, щоб відповідати інтер’єру вашого дому. SPIKESMED має як відкрите, так і закрите сховище з розсувними дверима — ідеально підходить для невеликих приміщень.
Комбінація 1 SPIKESMED шафа та 1 тумба для телевізора SPIKESMED у простій конструкції з відкритими та закритими місцями для зберігання.
Розсувні двері дозволяють розмістити меблі там, де це потрібно, і отримати більше простору щоб поставити предмет меблів, оскільки дверцята, що відкриваються, не виходять на поверхню підлоги.
Відкриті шафи ідеально підходять для зберігання електронних аксесуарів або улюблених речей, які ви хочете викрити. Ви також можете організувати їх і адаптувати простір для зберігання відповідно до своїх потреб, додавши ящики.
Кабелі можна зручно заховати в задній частині тумби під телевізор.
Внутрішню полицю можна відрегулювати відповідно до простору, який ви хочете зберігати.
Телевізійна підставка має бути трохи ширшою за телевізор, який ви на неї ставите. Ця тумба підходить для телевізора до 35 дюймів. Ви можете вибрати телевізор більшого розміру, якщо його вага не перевищує вказане максимальне навантаження на стільницю.
Верхня панель тумби для телевізора призначена для
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 35 кг |
| Висота | 97 см |
| Глибина | 32 см |
| Завантаження на верхню панель | 15 кг |
| Навантаження на полицю | 10 кг |
| Ширина | 157 см |
- Ціна: 7 523 ₴
