
IKEA BESTÅ(294.213.83), Комбінація телевізор/скляні двері, білий Sindvik/Studsviken білий
33 087 ₴
- Під замовлення
- Код: 294.213.83
Відправка з 14 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відчутна текстура поверхні робить передню частину STUDSVIKEN глибокою та теплою.
Передня частина може мати сучасний або традиційний вигляд, залежно від того, які ручки та ручки ви виберете.
Ви можете зручно сховати кабелі від телевізора та інші пристрої, тримаючи їх під рукою, оскільки на задній частині корпусу телевізора є кілька отворів для кабелю.
Отвор для організації кабелів у верхній частині дозволяє зручно прокладіть кабелі в тумбу для телевізора.
Полиці регулюються, тому ви можете організувати простір для зберігання ві
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 57 кг |
| Висота | 190 см |
| Глибина | 42 см |
| Глибина ящика (всередині) | 32.5 см |
| Колір | білий, бежевий |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальне навантаження на ящик | 10 кг |
| Навантаження на полицю | 20 кг |
| Ширина | 240 см |
| Ширина ящика (всередині) | 51 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 087 ₴







