
IKEA BESTÅ(594.198.97), Тумба під телевізор з дверцятами, чорно-коричневий/Studsviken/Stubbarp темно-коричневий
13 268 ₴
11 808,52 ₴
- Під замовлення
- Код: 594.198.97
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Усе, що вам потрібно, щоб ваш телевізор був охайним. Ви отримаєте багато місця для зберігання та позбудетеся непокірних кабелів. Виберіть готову комбінацію або створіть власну. Це лише одна з багатьох можливостей.
Відчутна текстура поверхні робить фасад STUDSVIKEN глибоким і теплим.
Передня частина може мати сучасний або традиційний вигляд, залежно від того, які ручки та кнопки ви виберете.
Ви можете зручно заховати кабелі від телевізора та інших пристроїв і водночас мати їх під рукою, оскільки на задній частині корпусу телевізора є кілька отворів для кабелю.
Двері відчиняються легким поштовхом, а закриваються тихо й плавно, оскільки петлі мають функцію як натискання, так і плавного закривання.
Полиці регулю
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 22 кг |
| Висота | 48 см |
| Глибина | 42 см |
| Завантаження на верхню панель | 50 кг |
| Колір | коричневий, чорний |
| Країна-виробник | Польща |
| Навантаження на полицю | 20 кг |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 11 808,52 ₴





