
IKEA BESTÅ(994.204.98), Тумба під телевізор з дверцятами, білий/Студсвікен/Стуббарп білий
14 829 ₴
13 197,81 ₴
- Під замовлення
- Код: 994.204.98
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Відчутна текстура поверхні робить передню частину STUDSVIKEN глибокою та теплою.
Передня частина може мати сучасний або традиційний вигляд, залежно від того, які ручки та ручки ви виберете.
Ви можете зручно сховати кабелі від телевізора та інші пристрої, тримаючи їх під рукою, оскільки на задній частині корпусу телевізора є кілька отворів для кабелю.
Отвор для організації кабелів у верхній частині дозволяє зручно прокласти кабелі в тумбу для телевізора.
Ви можете вибрати функцію плавного закриття або натискання. Кнопка відкривання дозволяє відкривати двері одним дотиком, а петлі з плавним закриванням гарантують, що двері зачиняться тихо та м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | білий, бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25 кг |
| Висота | 74 см |
| Глибина | 42 см |
| Завантаження на верхню панель | 50 кг |
| Країна-виробник | Польща |
| Навантаження на полицю | 20 кг |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 13 197,81 ₴







